Kanal listesi, görüntü kalitesi, gecikme süresi vs. bilgi?

Kanal Listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kanallarımız spor, sinema, belgesel şeklinde gruplara ayrılmış haldedir. Bu sayede kullanımı kolaydır.

Paketlere yetişkin kanalları dahildir. Bize bildirip istemediğinizi söyleyebilirsiniz.

 

Kanallarımız SD – HD – FULL HD – 4K çözünürlüklerine sahiptir. (4K sadece vod içeriklerimizde mevcuttur.) Gecikme süresi siz ile sunucularımız arasındaki bağlantı kalitesine göre 20 saniye – 200 saniye arasında otomatik olarak değişmektedir.

Ödeme yöntemleri ve satın alma işlemleri nasıl?

Fiyatlar sayfamızı inceledikten sonra satın almak istediğiniz paketi WhatsApp hattımızdan bize bildirebilirsiniz. Ödemenizden sonra üyelik bilgilerinizi mail adresinize göndereceğiz.

 

Ödeme yöntemleri:

  • Kredi Kartı / Banka Kartı
  • PayPal
  • Bitcoin

(Taksit seçeneği yoktur)

Hangi cihazlarda, nasıl ve kaç cihazda izleyebilirim?

Bilgisayar, smart tv, akıllı telefon ve tablet, iptv destekli uydu alıcılar ve tv box cihazlarında yayınları izleyebilirsiniz. Aşağıdaki anlatımlara göz atın;

Yayınları birden fazla cihaza kurabilirsiniz. Aynı anda 1 cihazda izleyebilirsiniz.

IPTV üyeliğinizi bu uygulamalara nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için kurulum sayfamızı inceleyebilirsiniz;

Kurulum sayfamıza göz atın: https://www.performiptv1.com/kurulum/

Yayınlarda problem oluyor mu?

Kanallarımız iptv teknolojisi için kullanılabilecek en iyi sunucularda barınmaktadır. Yayınlarda kesilme, donma, takılma, yayın gitmesi gibi problemler bizim tarafımızda teknik bir sorun yaşanmadığı sürece oluşmamaktadır. Teknik bir problem her teknolojik alt yapıda olduğu gibi datacenterlarımızda da yaşanabilir. Bunun için datacenterlarımız tarafından firmamıza verilen garanti uptime oranı %99 dur. Yani %99 problemsiz hizmet veren sunucular ile çalışmaktayız. Kullanıcılarımız tarafından bize iletilen bildirimlerde yaptığımız incelemelerde sorun, problem yaşayan kullanıcılarımızın aynı şekilde %99 kendilerinden kaynaklıdır. Bunun en büyük etkeni bağlantıların yurt dışı çıkışlarının zayıflatılması ve ülke içindeki anlık bağlantı zayıflamalarıdır. Sistemsel hatalardan dolayı tüm kanal listemizin %5-10 luk bir kısmında zaman zaman hatalar meydana gelebilir. Bu kanallar rutin kontroller ile tespit edilip düzeltilmektedir.

İnternet bağlantım nasıl olmalı?

İnternet hızınızın iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izlemeyebilmek için 12 mbps ve üzeri olması gerekmektedir. İnternet hızınızın yanı sıra internet bağlantınızın yurt dışı çıkışlarında problem olmaması ve ping değerlerinin düşük olması gerekmektedir. PERFORM IPTV olarak kullanıcılarımıza her zaman fiber internet tavsiye etmekteyiz. Fiber internet, ADSL’ e göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Aynı şekilde modeme kablolu bağlantı, wifi bağlantısına göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bilgisayarınızdan bu bağlantıya tıklayarak hızınızı test edebilirsiniz —> Hızını Test Et

Size nasıl güvenebilirim?

PERFORM IPTV hali hazırda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda gibi birçok ülkede hizmet veren ve geçmişi olan bir firmadır. Kullanıcılarına hiç bir zaman güvensizlik duyuracak bir adım atmamıştır. Kaliteli iptv yayıncılığı hizmetine her daim devam etmiştir ve edecektir.

Listemi nasıl güncellerim?

Kanal listenizi, m3u linkinize her tıklamada en güncel şekilde indirebilirsiniz. Server bilgileri veya link ile yaptığınız kurulumlarda listeniz otomatik güncellenir.

Kampanyalarınızdan nasıl yararlanabilirim?

Bir kampanya düzenlediğimizde web sitemizde bildiri paylaşmaktayız. Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

İade seçeneği var mı?

Hayır. Dijital bir ürün olduğu için iptal/iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ücretsiz test yayını hizmetiniz var mı?

Hayır. Ücretsiz test/deneme/demo yayını hizmetimiz bulunmamaktadır.