En İyi Görüntü Kalitesi

PERFORM IPTV görüntü farkı. Ortadaki şeridi sol tarafa bizi diğerlerinedn ayıran görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz. Kanal listemizde yüzlerce HD kanal bulunmaktadır.

KALİTELİ IPTV PAKETLERİ

HD
HD
  • FULL KANAL LİSTESİ
  • KOLAY KURULUM

Paketler Hakkında

Nasıl satın alırım?

IPTV Satın Al sayfamıza tıklayarak ilgilendiğiniz paket için iptv satın al butonu ile açılan sayfadan ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Ödemeden sonra canlı destek hattımızla iletişime geçerseniz iptv aboneliğiniz 10 dakika içinde aktif olacaktır.

Kanal listesinde neler var?

Kanal listemizde yerli ve yabancı binlerce kaliteli iptv kanalı bulunmaktadır. Sinema, dizi, spor, belgesel, yetişkin, ulusal, çocuk, müzik ve daha fazlası için hemen paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Detaylı kanal listesi için Kanal Listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Görüntü kalitesi nasıl?

Kanal listemizde bulunan canlı kanallar SD, HD ve FULL HD görüntü kalitesine sahiptir. Vod kanallarımız ise HD, FULL HD ve 4K görüntü kalitesine sahiptir. Bazı kanallarımız internet bağlantınızın kalitesine göre düşük ve yüksek multi çözünürlüklere sahiptir.

Kurulum nasıl yapılır?

Kurulum sayfamızdan detaylı kurulum rehberimize ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız iptv aboneliğinizi smart tv, bilgisayar, iptv destekli cihazlar ve telefon-tablet gibi cihazlarınıza kurabilirsiniz ancak aynı anda 1 cihazda izleyebilirsiniz.

Diğer detaylar nelerdir?

Dijital bir ürün olduğu için iptal/iade seçeneğimiz bulunmamaktadır. Önerdiğimiz hız değeri minimum 12 mbps’tir. 1 abonelik ile aynı anda 1 cihazda izleyebilirsiniz. Daha fazlası için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

10 dakikada aktivasyon ||| Ödeme Yöntemleri: Kredi Kartı – Banka Kartı – PayPal – Bitcoin |||

PERFORM IPTV Aboneliğinde Neler Var?

Kaliteli iptv server paketlerimizden birini satın aldığınızda smart tv, bilgisayar, telefon, tablet ve iptv cihazları üzerinde izleyebileceğiniz yüzlerce kaliteli iptv kanalından oluşan bir iptv aboneliğine sahip olacaksınız. Sinema, dizi, spor, belgesel, ulusal, haber, yetişkin, müzik ve çocuk kategorilerinde bir çok ülkenin canlı kanalına ve dünya sinemasının en iyi ve en yenilerine erişebileceksiniz.

Kategorik kanal listesi yapısıyla kolayca kullanabileceğiniz PERFORM IPTV paketlerini güvenli ödeme yöntemleri ile kolayca satın alabilirsiniz. Satın aldığınız iptv server aboneliğiniz için canlı destek hattımız ile iletişime geçerek aktivasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi iptv server’ına uygun iptv fiyatları ile sahip olun. Fiyatlar sayfamızdan hemen şimdi iptv satın al butonu en iyisine sahip olun.

Canlı Kanal ||| 4000+
Vod Kanal ||| 15000+
tanitim-tv

En Yeni Filmler ve Diziler

Sinema Kanalı

Belgesel Kanalı

Yetişkin Kanalı

Dizi Kanalı

Avrupa’nın en iptv iptv server markası PERFORM IPTV ile en yeni sinema filmlerini, dizileri, çocuk kanallarını, haber kanallarını, sinema kanallarını, yetişkin kanallarını, belgesel kanallarını ve daha yüzlercesini HD – FULL HD görüntü kalitelerinde izleyin.

Türk dizileri son bölüm yayınlandıktan kısa bir süre sonra listemizde yerini almaktadır. Kanal listemizde bulunan sinema, dizi, belgesel, yetişkin kanalları, animasyon içerikleri ve daha fazlasından oluşan 3000 den fazla VOD içeriğini durdur/oynat, ileri/geri sar özellikleri ile izleyebilirsiniz.

Bütün bunlar ile Avrupa’nın en iyi iptv server markası PERFORM IPTV ile kaliteli iptv aboneliği satın almanın ayrıcalığına erişebilirsiniz. Özellikle Almanya, Fransa, İngiltere ve Hollanda’ da bulunan üyelerimiz tarafından tercih edilen PERFORM IPTV, Amerika ve Türkiye gibi bir çok ülkeye de hizmet vermektedir.

Güvenli ödeme yöntemleri ile iptv server aboneliğinizi satın alabilir, kolayca kurulum yapabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Hemen şimdi iptv satın al butonuna tıklayın ve Avrupa’nın en iyi iptv’sine en iyi iptv fiyatları ile sahip olun.

Merak ettiğiniz sorular ve yanıtları için Sıkça Sorulan Sorular, kanal listesi için Kanal Listesi, fiyatlar için Satın Al, kurulum için Kurulum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bizimle sitemizin sol alt köşesindeki canlı destek hattından, WhatsApp destek hattından, mail destek hattımızdan veya Destek sayfamızdaki iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz.